Lieve vrienden en familie, hooggeleerd publiek! Dit jaar zal ik de composities die ik de afgelopen jaren heb gemaakt aan u laten horen! Op 3 en 4 juni vinden twee concerten plaats helemaal gewijd aan mijn kamermuziek en liederen. Liza Ferschtman, Ekaterina Levental, Gilad Nezer, Bernd Brackman, Örs Köszeghy en Daniel Kramer komen onder andere spelen en zingen.
Jaren ben ik bezig geweest met poëzie die ik
Lieve vrienden en familie, hooggeleerd publiek! Dit jaar zal ik de composities die ik de afgelopen jaren heb gemaakt aan u laten horen! Op 3 en 4 juni vinden twee concerten plaats helemaal gewijd aan mijn kamermuziek en liederen. Liza Ferschtman, Ekaterina Levental, Gilad Nezer, Bernd Brackman, Örs Köszeghy en Daniel Kramer komen onder andere spelen en zingen.
Jaren ben ik bezig geweest met poëzie die ik graag wilde toonzetten. Met opnames van de zingende walvissen waar ik zo door gefascineerd ben. Met hun vreemde intervallen, hun vreemde ritmes en verbluffende geheugen. Nu wil ik de mensen en dieren die ik in mijn muziek heb gevonden aan u voorstellen. Ik ben dolgelukkig met de ongelooflijke musici met wie ik mijn muziek in wereldpremière mag brengen. Een verbluffend aantal meesterlijke en gepassioneerde mensen hebben het aangedurfd om de zowel technisch als muzikaal veeleisende werken in te studeren en voor u uit te voeren.
Musici
Ik stel ze hier aan u voor:
De Sonatine voor viool en piano wordt gespeeld door niemand minder dan Liza Ferschtman en Daniel Kramer.
Het hart en de oorsprong van mijn liederen zal ik aan u laten horen met de mezzosopraan Ekaterina Levental.
Örs Köszeghy ontfermt zich over het monumentale werk voor cello solo, geschreven ter nagedachtenis aan de monumentale cellist Peter Doberitz.
Gilad Nezer, de grote bas en voorzanger in de LJG heb ik bereid gevonden voor de 'Adrianide': Een cyclus liederen op teksten van de jong gestorven dichter Adriaan Lakerveld.
De Duétude voor twee piano's is opgedragen aan de fenomenale en nu al legendarische pianist Bernd Brackman. Wij zullen samen de wereldpremière twee keer spelen! Zoals Mahler dat vroeger ook deed bij de Nederlandse première van zijn vierde symfonie in het Concertgebouw.
Dit zijn de grootste, maar nog niet eens álle werken die u zult horen. Er zijn enkele verrassingen in de programmas die u op de dag zelf in vervoering pogen te brengen.
Met zo'n indrukwekkende reeks musici is het bedrag dat opgehaald wordt met de kaartverkoop niet voldoende om de kosten te dekken. Bovendien moeten de concerten natuurlijk worden opgenomen.
Voor deze start om mij als componist te laten horen heb ik u allemaal heel hard nodig! Ten eerste kunt u komen luisteren. Maar ook uw sponsoring is van essentieel belang om deze twee legendarische concerten mogelijk te maken. Voor iedere donatie ben ik u zeer dankbaar!
Zaterdag 3 juni 2023
Uilenburgersjoel Amsterdam
Aanvang 20:00
Kaarten: €35 (€25/€15 met korting)
https://www.uilenburgersjoel.nl/productie/zesde-zintuig/
Zondag 4 juni 2023
Splendor Amsterdam
Aanvang 15:00
Kaarten: €35 (€25/€15 met korting)
https://www.splendor amsterdam.com/agenda/722799/du%C3%A9tude
Toekomstmuziek
Dit is pas het begin van wat ik u allemaal wil laten horen. De opnames zijn voor mij van onschatbare waarde voor het verder ontwikkelen als componist. Zo hoop ik om in de toekomst opdrachtwerken te mogen schrijven voor orkest. Ik wil de invloed van de oneindig interessante en intelligente Bultrugwalvismuziek kunnen vereeuwigen in enkele orkestwerken.


Nieuwste donaties

Shura Lipovsky
6-04-2023 11:10Ik steun dit project omdat Kimball Huigens een veelzijdig en groots kunstenaar is en tevens een geliefd, bijzonder mens.

Christine Cornelius
5-04-2023 22:30Een vriendschap en werkrelatie over vele jaren

Smiele
5-04-2023 22:19Kimball is niet bang om anders te zijn, kenmerk van de ware kunstenaar