Theatergroep Dystopia nodigt U uit voor een nostalgisch afscheidsfeest voor we met zijn allen vertrekken naar Mars!
Het is tijd om te vertrekken. Of nou ja, we hebben nog een half uur op ons afscheidsfeestje. Laten we nog één keer jumpen op Jeckyll & Hyde. Laten we nog één keer doen alsof we mee kunnen zingen met Que si que no. Laten we nog éé
Theatergroep Dystopia nodigt U uit voor een nostalgisch afscheidsfeest voor we met zijn allen vertrekken naar Mars!
Het is tijd om te vertrekken. Of nou ja, we hebben nog een half uur op ons afscheidsfeestje. Laten we nog één keer jumpen op Jeckyll & Hyde. Laten we nog één keer doen alsof we mee kunnen zingen met Que si que no. Laten we nog één keer reageren met een quote uit Friends. Daarna zeggen we gedag tegen te hoge huurprijzen, belasting, dierproeven en het gat in de ozonlaag. De problemen op Aarde blijven zich maar herhalen en opstapelen. Tijd om op een andere planeet opnieuw te beginnen.

In Retropia proberen Fleur en Mathijs het publiek voor te bereiden op de oversteek naar een nieuwe thuisplaneet. Interplanetair emigreren is niet niks. Om een nieuwe start te maken, zullen we alles wat ons bekend is hier moeten achterlaten. Maar waarvan kunnen we geen afscheid nemen?
Over ons
Wij, Dystopia, zijn een jong collectief bestaande uit theatermakers Fleur Mennega en Mathijs Demper en productieleider Myrthe Ligtenberg. Onze voorstellingen zijn een mix tussen ‘soft’ sciencefiction-theater en interactief zapcabaret. We streven naar razendsnelle dialogen, duistere humor en herkenbare pijnpunten. Zoals onze naam doet vermoeden, maken we dystopisch theater. Voor ons houdt ‘dystopie’ in dat we in een maatschappij leven waarin we elkaar constant bangmaken voor de toekomst. We zijn het er bijna allemaal over eens dat het de verkeerde kant op gaat met de wereld – of dit nu te maken heeft met klimaat, technologie, oorlog of ongelijkheid.

Waarom hebben we jouw hulp nodig?
Als beginnende maker is het lastig een budget voor een theatervoorstelling bij elkaar te krijgen. Na vergeefse subsidieaanvragen willen we aan u, ons potentiële publiek, vragen een bijdrage te leveren aan de kosten die komen kijken bij bijvoorbeeld kostuums en reclameposters. Daarnaast werken we met een team van (beginnende) professionals uit verschillende kunstdisciplines die we zo goed mogelijk en eerlijk willen uitbetalen. Zo krijgen we hulp van onder anderen:
- Annika Leeuwenkuijl (kostuum en decor)
- Bart Jakobs (muziek)
- Anne van der Perk (fotografie promotiemateriaal)
- Danique de Groot (art direction/styling foto’s)
- Jorn Laponder (eindregie)
- Rianne Kolenbrander (dramaturgie)

Vindt ons op!
Website: https://www.tgdystopia.com/
Instagram: https://www.instagram.com/tgdystopia/
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/tg-dystopia/
Nieuwste donaties

Jobert Zoetbrood
3-03-2023 23:52Was een heel vermakelijke voorstelling!

Marleen van Zon
3-03-2023 21:02Lekker gewerkt pikkies

Nana
2-03-2023 20:14Ik kan niet wachten om jullie weer te zien shinen ☀️