Hey! Mijn naam is Thomas Heijnen en dit jaar ga ik afstuderen als filmregisseur aan St. Joost School Of Arts & Design. Ik ga een korte film maken en hier heb ik UW hulp voor nodig!
VOLG ONS!
Om het project te volgen kan je ons volgen op Instagram - @ZOLDERGENOTEN - waar we updates plaatsen over het project!
Over de film
Hey! Mijn naam is Thomas Heijnen en dit jaar ga ik afstuderen als filmregisseur aan St. Joost School Of Arts & Design. Ik ga een korte film maken en hier heb ik UW hulp voor nodig!
VOLG ONS!
Om het project te volgen kan je ons volgen op Instagram - @ZOLDERGENOTEN - waar we updates plaatsen over het project!
Over de film
Jesse en kamergenoot Daan genieten samen volop van het eerste jaar studentenleven: ze leren hoe het is om zelfstandig te wonen, geven feestjes en af en toe studeren ze ook. Maar dit laatste lijkt bij Jesse niet helemaal goed te gaan. Hij haalt slechte cijfers, verliest motivatie en gaat steeds meer spijbelen. Dit loopt zo ver uit de hand dat hij uiteindelijk helemaal niet meer naar school gaat. Maar dit houdt hij geheim voor zijn vrienden en familie. Zelfs voor Daan. Hij houdt de schone schijn op tot dit niet langer houdbaar is en het tot een uitbarsting komt tussen de twee vrienden.

Waarom moet deze film gemaakt worden?
Het verhaal gaat over een 'schijnstudent'. Een schijnstudent is iemand die, vaak onder druk, de schijn ophoudt dat hij of zij nog studeert. Zelf was ik ook een schijnstudent. Ik voelde me niet thuis op mijn opleiding en begon te spijbelen. Dit leidde tot meer problemen op school en meer spijbelen. Ik wilde niet toegeven hoe groot het probleem was en hield dit voor mezelf. Ik begon leugens te verzinnen. Ik werkte mezelf verder in de nesten en kwam hier niet uit. Ik voelde me onzeker, eenzaam en schuldig tegenover de mensen tegen wie ik loog over hoe het met me ging of waar ik mee bezig was. Ik wist niet dat dit een probleem was waar meer mensen mee zitten. Later kwam ik er pas achter dat ik niet de enige was, maar dat veel studenten hiermee te maken hebben. Dit leidt vaak tot mentale problemen. Er is nog te weinig aandacht voor dit probleem. Nu hoop ik meer mensen zoals mezelf te bereiken met deze film om te laten zien dat ze hierin niet de enige zijn.
Maar daarnaast wil ik ook graag laten zien hoe mooi de studententijd is en om op jezelf te gaan wonen samen met andere studenten. Niet alleen is het heel leuk om met andere studenten op kamers te zitten, maar daarnaast is het ook heel waardevol voor je ontwikkeling om zelfstandig te worden. Op het moment dat je zelfstandig gaat wonen, komt alle verantwoordelijkheid bij jezelf te liggen. Hier leer je dus ook echt voor jezelf te gaan zorgen. Je komt in een nieuwe omgeving terecht met nieuwe mensen. Door al deze veranderingen en nieuwe verantwoordelijkheden ontwikkel je als persoon razendsnel. Het is een kostbare tijd die weer voorbij is voordat je het doorhebt. Dit is een heel interessant proces wat verfilmd moet worden!

Hiervoor heb ik UW hulp nodig!
Samen met een talentvol team gaan we in april deze film verwerkelijken, maar daar hebben we uw hulp voor nodig! Met jullie donaties hebben we genoeg geld om de set, belichting, camera’s, kleding en crew te financieren! Zowel door te doneren als deze pagina te delen, help je mij direct dit project waar te maken en mijn droom te realiseren!
Nieuwste donaties

Lorenzo
12-04-2023 11:38Mooi thema in een interessant vorm. Ik heb er alle vertrouwen in dat dit top film gaat worden van hoge kwaliteit met een goed vleugje humor.

Guus
11-04-2023 12:34Zodat Thomas deze film kan maken

Merijn en Lana
6-04-2023 13:47Tof project met een belangrijk thema!